Anasayfa / Büyü / Aşk Büyüsü Nedir? ve Detaylar
askbuyusu

Aşk Büyüsü Nedir? ve Detaylar

Aşk Büyüsü

Aşk büyüsü, çoğu zaman, aşkına ve sevgisine karşılık bulamayanların yaptırdığı bir büyü çeşididir. Bütün yöntemleri denedikten sonra, hala karşılık bulamadıysa, kurtuluş olarak aşk büyüsünü görenler tarafından yaptırılır.

Aşk Büyüsü Örneği;
Kadınlar âşık oldukları erkekleri elde etmek için her yolu denemekten hiçbir zaman vazgeçmezler. Üstelik elde etmeye kararlı bir kadını kimse yolundan döndüremez. Ancak her yolu denediği halde arzu ettiği erkeği elde etmeyi başaramayan kadınlar, son yol olarak büyüye başvururlar. Büyüde ise, öncelikle eldeki imkânlar kullanılarak yapılanı medyumlara gidilip tılsımlar ile yapılanlara göre daha öncelik taşımaktadır.  Buna göre elde etmek istediğiniz erkeğe ulaşmanıza yardımcı olacak bir büyü çeşidi de aşk keki büyüsüdür.

Tarifi oldukça basit bir büyü olan aşk keki büyüsü oldukça da etkilidir. İçerdiği malzemeler zor bulunan türde değildir. Çok kolaylıkla elde edilebilecek malzemeler ile yapılan bu kek büyük bir zahmet gerektirmemektedir. Ayrıca keki yaptıktan sonra sadece büyülenecek insana keki yedirme kısmında zorluk yaşanabilir. O da kadınlar için en kolay zorluk olsa gerek.

Normal bir kek için kullanılacak malzemelerin yanı sıra bir tutam yenilebilir taçyaprağı kurusu ve bir çay kaşığı tarçın gerekmektedir. Ayrıca büyünün dolunayın olduğu bir gecede yapılması gerekmektedir.
Normal kek için kullanılan malzemelerin içine bu büyü için gerekli olanları da kattıktan sonra “Bir damla ay kanı, bir çimdik gül ve tarçın, güzel kokular sunun onun burnuna’’  denir. Kek piştikten sonra ise, “Kenetlenip birleşeceğiz, her dişleyişinde benim olacak o, bu baharatlı kek sayesinde’’ denildikten sonra büyük bir dilim kek âşık olunması istenilen kişiye yedirilir.

ÖNEMLİ UYARI: Kesinlikle büyü işlemleri bir hocaya (medyum)’a danışılmalıdır ve bir medyum tarafından yapılmalıdır.

—————————————————————————————————

Medyumlar ve işlemler hakkında sayfamıza yazılan tüm yorum ve şikayetleri okumak için tıklayınız!

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

papazbuyusu

Papaz Büyüsü Nedir? ve Detaylar

Papaz Büyüsü Nedir? Büyü insanlık tarihi başladığından beri hayatımızdadır. Büyücülük açıkça geçmiş tarihlerde daha sık …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir