Anasayfa / Büyü / Ayırma Büyüsü Nedir? ve Detaylar
ayirmabuyusu

Ayırma Büyüsü Nedir? ve Detaylar

Ayırma Büyüsü

Özellikle eşleri ayırmada kullanılır. Bunun için yapılan özel bir tılsım çeşididir. Adı vefk olan bu tılsım sayesinde bu iki insan ayrılabilir. Ayrılık büyüleri nasıl yapılır? Kaç çeşit ayrılık büyüsü vardır? Büyüler nasıl etki gösterir? Büyülerin süreleri ne kadardır? Ayrılık büyüsünden geri dönüş var mıdır? Ayrılık büyüsü nasıl bozulur? Sevdiğinden ayırma, evden ayırma, kadından ayırma, kaynanadan ayırma, erkekten ayırma, ayrılık, işten ayırma, boşanma gibi bir çok çeşidi vardır. Genel olarak ayırma vefki olarak bilinir.

Vefki hazırlamak 7 gün sürer ve kesinlikle bir medyum tarafından hazırlanır. Yapılan büyünün kalıcı etki göstermesi de önemlidir. Geçmiş zamanlardan günümüze gelen en etkili tıslın eşini dostundan ayırma büyüsüdür. Ayırma büyüsü yapılacak bir kadınsa: kadını erkekten ayırma büyüsü yapılır.

Her şey yolunda giderken bir kadını sevdiğinden ayırmak için yapılır. Eğer birini evinden ayırmak istiyorsanız; birlikte yaşanan ortak paylaştıkları bir evden kişiyi ayırmak istiyorsanız evden ayırma büyüsü yapılır. Aşık olduğunuz ve her şey yolunda gidiyorken evlenmeye karar verdiğiniz insanla aynı evi paylaşacaksınız. Ancak en büyük sorun annesi yani kaynananız. Kaynananızla yaşamak zorundasınız. Fakat her şeyin daha farklı daha güzel olmasını istiyorsanız, Gelin-kaynana ve damat aynı evde yaşıyorsa ve kaynanadan ayrılmak istiyorsa kaynanaya, kaynanadan ayırma büyüsü yapılır.

Boşanma büyüsü ise, her şeyin yolunda gittiği zamanda birbirlerinden ayırmak istenilen çiftler için kullanılır. Birini işinden ayırmakta mümkündür. Bunun içinde ayırma büyüsü yapılır.  Aslında sizin olduğunu ve sizi sevdiğine inandığınız insan için çabalamak en doğal hakkınız. Ama o evli ve eşsini değil sizi istiyor ama ayrılamıyor. İşte bu zamanda devreye girecek olan ayırma büyüsüdür. Bunun için çiftleri ayırma büyüsü yapılır. Bunun için güvenilir bir adrese ihtiyacınız vardır. Ve ayırma büyüsü için doğru yerdesiniz. Birlikte olmalarından hoşlanmadığınız ve birlikte olmasını istemediğiniz evli bir çifti birbirinden ayırmak için çifteleri ayırma büyüsü yapılır.Hayatınızda en çok sevdiğiniz insan önceler, size davrandığı gibi davranmıyorsa tamda evlenmeyi düşündüğünüz zaman sizden uzaklaştıysa bu durum sizde şüpheler uyandırır. Ve artık hayatında başka biri olduğundan eminseniz kadından ayırma büyüsü sizin içindir. Sevdiğiniz adamı o kadından ayırmak için bu büyü size uygun olandır. İnsanların kafası karışıkken ve olmasını istediklerin şeylerin olmadığı zamanlarda yapılması gerekeni yapmaları gerektiğini hissederler. İşte o zamanlarda en çok başvurulan büyülerden biridir ayırma büyüsü. Ayırma büyüsü için kesin emin olunmalı ve inançlı olunmalıdır.

ÖNEMLİ UYARI: Kesinlikle büyü işlemleri bir hocaya (medyum)’a danışılmalıdır ve bir medyum tarafından yapılmalıdır.

—————————————————————————————————

Medyumlar ve işlemler hakkında sayfamıza yazılan tüm yorum ve şikayetleri okumak için tıklayınız!

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

papazbuyusu

Papaz Büyüsü Nedir? ve Detaylar

Papaz Büyüsü Nedir? Büyü insanlık tarihi başladığından beri hayatımızdadır. Büyücülük açıkça geçmiş tarihlerde daha sık …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir