Anasayfa / Büyü / Büyü Çeşitleri Nedir? ve Detaylar
buyucesitleri

Büyü Çeşitleri Nedir? ve Detaylar

Büyü çeşitleri konumuza girmeden önce bazı birkaç bilinmesi gerekeni söyleyeyim dedim.Öncelikle büyüyü kendi başımıza yapmaya kalkışmanın çok büyük bir yanılgı olduğunu kesinlikle unutmayalım.Her şeyin olduğu gibi büyünün de uzmanları vardır.Bunlar genellikle medyumlardır.Medyumlar olsa da medyumlarda bu konuda 2’ye ayrılır.Kötü büyü yapan medyumlar ve iyi büyü yapan medyumlar.Zaten amacı kötü büyü yapmak olan insanlar için yazmadığımız bu konumuzda genellikle iyi büyü yaptırmak isteyenlere bilgi verici nitelikte olacak şekilde büyü çeşitlerini aktarmaya çalışacağız.Sizde iyi büyü yaptırmak istiyorsanız yazı dizimizi takip etmenizde fayda var diyoruz.Öncelikle belirtmek isterim ki büyü yaptırmayı en son çare olarak kullanmanız sizin açınızdan çok daha iyi olur.Her olumsuz bir durumda büyüye umut bağlamak kesinlikle doğru değildir.İstediği bir şeyi çaba sarf etmeden elde etmek isteyenler için büyü yaptırmak çok olumsuz sonuçlar doğurabilir.Burada bizim amacımız insanlara yardımcı olmak için büyü yapmaktır.Örneğin;Kayıp bir eşyayı bulma büyüsü,sevenleri kavuşturma büyüsü gibi hayra vesile olacak işlere aracılık etmek gibi işlerle meşgul olmak bizim için de arzu edilen bir işdir.Şimdi gelelim büyü çeşitlerine çok sayıda büyü olsada bu konuda bizim sizlerle paylaşacağımız yaklaşık 30 kadar büyü çeşidi olacakdır.Büyü çeşitlerini sıra sıra yazarak ve ne işe yaradığını anlatarak konumuza devam edelim.

Aşk Büyüsü;

Aşk büyüsü adında anlaşılacağı gibi aşk işlerinde başvurulan bir yöntemdir.Genellikle karşılıksız aşklarda çok etkili bir büyü diyebiliriz.Örneğin;Eski Sevgilim beni özlesin büyüsü gibi

Bağlama Büyüsü;

Bu büyü çeşidinde ise genellikle dargınlıkları giderme adı altında işlemler yapılabilir.Örnek vermek gerekirse ; Nişanlımla Aram Düzelsin Büyüsü gibi

Cazibe Büyüsü;

Adından da anlışalacağı üzere bir insan karşısında cazibenizi arttırmak istiyor ve onu kendinize aşık etmek istiyorsanız bu büyüyü yaptırmanız gerekir.Örneğin;Ahmet beni çok güzel bulsun diyorsanız bu büyüyü yaptırmalısınız.

Ayırma Büyüsü;

Çok etkili bir büyü olan ayırma büyüsü ile istediğiniz bir çifti,sevgilileri birbirinden ayırabilirsiniz.Örneğin;Ali,Ayşeden uzaklaşsın diyorsanız bu büyüsü yaptırmalısınız.

Evlenmeme Büyüsü;

Eğer başka birisinin mutlu olmaması ve evlenememesi için bir çözüm arıyorsanız bu büyü çok etkili olabilir.Örneğin;Ayşe’nin evlenmemesini istiyorsanız bu büyü’yü denemelisiniz.

Aşık Etme Büyüsü;

Cazibe büyüsü ile aynı işleve sahip olan bu büyüyüde yaptırmanız aşık etmek için birebirdir.Örneğin;Hasan peşimden ayrılmasın istiyorsanız gibi

Ayrılık Büyüsü;

Bu büyüyle ayrılıklara son verip sevdiklerinize kavuşabilirsiniz..Örneğin;Ahmet Almanyadan geri  dönsün diyorsanız bu büyü çok idealdir.

Bakla Büyüsü;

Çok tesirli bir aşık etme,deli divane etme büyüsü diyebiliriz.Bu büyü ile karşınızdaki insanı peşinizden koşturabilirsiniz.Örneğin;Ahmet deli gibi beni sevsin diyorsanız bu büyü çok etkilidir.

Bakır Büyüsü;

Çok etkili bir birliktelik büyüsüdür.Bu büyü ile sevdiğinize hemen kavuşur.Ve uzun zaman ayrılmazsınız.Örneğin;Ayşe yanıma gelsin hep birlikte mutlu olalım derseniz bu büyü etkili olabilir.

Biber Büyüsü;

Sevdiğiniz insanın sizi de sizin sevdiğiniz gibi sevmesini istiyorsanız bu büyü tam yerinde bir büyüdür.Örneğin;Ahmet benim aşkımdan deli divane olsun diyorsanız bu büyü yapılabilir.

Canbar Büyüsü;

Bu büyünün yapılış şekli biraz farklıdır.Bu büyü genellikle istenilen insan’ın rüyasında ona sizin hakkınızda hep olumlı şeyler göstererek size olan ilginizi arttırmak temek amaçdır.Örneğin;Ali hep beni düşünsün diyorsanız bu büyü çok iyi tesir bırakabilir.

Domuz Büyüsü;

Birçok seveni birbirinden ayırabilme gücüne sahip olan bu büyü çok tehlikelidir.Ve her medyum tarafından yapılamaz.Örneğin;Ali ve Ayşe sonsuza kadar ayrılsın istiyorsanız çok yerinde bir büyüdür.

Elma Büyüsü;

Aynı masallarda olduğu gibi olan bu büyü bir elmaya yapılan büyü ile başlar.Ve bu elman birine yedirilmesi ile etkisini gösterir.Örneğin;Bu elmayı  sevdiğiniz bir kız yerse o da size aşık olur.

Evlenme Büyüsü;

Kısmet kapalılığı olan gelin adayları için çok etkili bir büyüdür.Örneğin;Kısmetim açılsın diyorsanız çok tesirli bir büyüdür.

Kara Büyü;

Amacı kötülük olan bir büyüdür.Genellikle çok büyük işlerde yapılır.Uzmanından başkası yaparsa çok ters tepe bilir.Örneğin;Birisinin kötürüm olmasını istiyorsanız bu büyüyü yaptırabilirsiniz.

Kaşık Büyüsü;

Birbirlerini seven iki insanı rahatca ayırmanıza olanak veren bu büyü çok güçlü bir büyüdür.Örneğin;İki tane insanı birbirinden ayırabilirsiniz.

Kırmızı Büyü;

Kara büyünün bir kolu olan bu büyü çok tesirli ve güçlü bir büyüdür.Çok kötü sonuçlara sebeb olan kara büyüden farkı yoktur.Örneğin;Ali felç kalsın hiç bi işe yarayamasın gibi

Kısmet Açma Büyüsü;

Bu büyüyü yaparak kısmetinizi açabilirsiniz.Örneğin;Hemen bir eş bulmak için

Muhabbet Büyüsü;

Her çeşit konuda biriyle olan ilişkinizi arttırmak muhabbetinizi arttırmak istiyorsanız bu büyü size yararlı olabilir.Örneğin;Ayşe beni her gördüğünde benle konuşsun gibi

Mum Büyüsü;

Mumla yapılan çok tesirli büyülerden biri olan mum büyüsü yapılış tarzı bakımından diğerlerinden farklı görünür.Örneğin;Mum yandıkca o da bana yansın derseniz bu büyü tam size göre

Nohut Büyüsü;

Nohutlarla yapılan bu büyü nohutlar piştikçe yapılan bir aşık etme büyüsüdür.Örneğin;Aşık olunmasını istediğiniz kişiye yapılan ve o kişinin size aşık olunmasını sağlayabilirsiniz.

Papaz Büyüsü;

Bir çok amaç için yapılan papaz büyüsü sizde yaptırmak istiyorsanız dikkatli olmanızda fayda var.Çok etkili ve kolay kolay bozulmayan bir büyü olduğunu unutmayın.Örneğin;Ali kafayı yesin işleri güçleri yapamaz hale gelsin gibi

Nazar Büyüsü;

Bu büyüyü üzerinizde nazar olduğunu anladığınızda yada daha nazara yakalanmadan yaptırmanızda fayda vardır.Bu büyü ile birçok nazardan korunabilirsiniz.Örneğin;Çocuğunuza gelebilecek göz değmeleri ve nazarları engellemek için bu büyüyü yapın.

Sabun Büyüsü;

İnsana zarar vermek amacıyla yapılan bu büyü çok etkili ve kötü kullanımda çok felaket sonuçlara sebebiyet verebilecek bir büyüdür.Örneğin;Sevilay’ın tüm işleri kötü gitsin.iyilik yüzü göremesin derseniz çok etkili bir büyüdür.

Sevgi Büyüsü;

Bu büyü ile karşınızdaki insanın sevgisini kat ve kat arttırabilirsiniz.Örneğin;Ali ‘nin bana olan sevgisi daha çok olsun beni daha çok sevsin diyorsanız bu sevdi büyüsü size derman olabilir.

Soğutma Büyüsü;

Soğutma büyüsü adında anlaşılacağı üzere insanları birbirinden uzaklaştırmak ve muhabbetlerini kesmek için yapılan bir büyüdür.Örneğin;Ali ile Ayşe asla görüşmesin derseniz bu büyü yapılabilir.

Şirinlik Büyüsü;

Adından da anlışalacağı üzere karşınızdaki insana daha şirin gözükmek için yapılan bu büyü çok etkili olmakla birlikte deli gibi hayranlık uyandırmaktadır.Örneğin;Mehmet’e karşı hep şirin görüneyim.O beni hep şirin olarak görsün diyorsanız bu büyü tam size göre diyebiliriz.

Tarot Büyüsü;

Genellikle aşk  için yapılan bu büyü bu sevgiyi  insana sağlamak için yapılan bir büyü olarak göze çarpıyor.Örneğin;İstediğiniz bir kızın veya erkeğin hep size aşık olsun  istiyorsanız yapılabilir.

Tırnak Büyüsü;

Özellikle muhabbet için yapılan bu büyü büyüyü yaptıran ile büyü yapılan arasında muhabbeti arttırmaya yöneliktir.Örneğin;Ayşe ile aramda hep bir diyalog olsun diyorsanız bu büyü etkili olur.

Şeker Büyüsü;

Uzun süreli olmamakla birlikte karşınızdaki insanı mutlu ve huzurlu görmek istiyorsanı bu büyü buna derman olabilir.Örneğin;Fatma hep gülsün diyorsanız bu büyüyü tavsiye ederiz.

Evlilik Büyüsü;

Sizinde evliliğinizde bir takım engeller varsa bu büyü ile o engelleri aşabilirsiniz.Örneğin;Kocamla iyi geçinmek istiyorum diyorsanız bu büyü’yü yaptırabilirsiniz.

Evet Arkadaşlar dilimiz döndüğünce her zaman duyduğunuz ve merak ettiğiniz büyülerin nelere yaradığını kısaca anlatmış olduk.Sözlerime son verirken bu büyülerin lütfen uzman kişilerce yapılmasına özen gösterelim.Ve kötülük içeren büyülerden uzak durmamız hem bizim hem de karşımızdaki insan için iyi olur diyerek sözlerime son veriyorum.İyi Günler

ÖNEMLİ UYARI: Kesinlikle büyü işlemleri bir hocaya (medyum)’a danışılmalıdır ve bir medyum tarafından yapılmalıdır.

—————————————————————————————————

Medyumlar ve işlemler hakkında sayfamıza yazılan tüm yorum ve şikayetleri okumak için tıklayınız!

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

vefknedir

Vefk Nedir? ve Detaylar (Büyü, Vefk İlemi Bozulur?)

Dünya üzerinde hiçbir sorun yoktur ki, çözümü olmasın… Dünya da ölüm haricinde her şeyin, bir …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir