Anasayfa / Büyü / Geri Getirme Büyüsü Nedir? ve Detaylar
geri getirme

Geri Getirme Büyüsü Nedir? ve Detaylar

Geri Getirme Büyüsü

Eş ya da sevgiliden ayrılmak pek çoğumuz için oldukça büyük olan acılardan bir tanesi. Farklı nedenlerden dolayı yaşamış olduğumuz bu acı kimi zaman ise bizi çok daha ciddi şekilde etkileyebiliyor. Kimimiz ayrılığı kabullenmek zorunda kaldığını düşünürken kimimiz ise çok sevdiği kişiden basit bir nedenden dolayı ayrılmak istemiyor. Ve bu konudaki düşüncelerini gerçekleştirebilmek adına geri getirme büyüsü arayışına giriyorlar. Geçmiş dönemlerde geri getirme büyüsü söz konusu olduğu zaman karşımıza çıkmakta olan sonuçlar son derece sınırlı oluyordu. Bundan dolayı da ne kadar istemiş olursak olalım fark etmez asla tam anlamıyla istediğimiz sonuçları elde edemiyorduk. Şimdilerde ise medyumların bu konuda yapmakta oldukları güçlü büyüler ile beraber artık ayrılmış olduğunuz kişi ile tekrardan beraber olabilirsiniz.

Geri Getirme Büyüsünün Etkileri

Diğer pek çok büyü çeşidinde olduğu gibi geri getirme büyüsü yapılırken de dikkat edilmesi gereken pek çok farklı ayrıntı bulunmaktadır. Oldukça güçlü büyü türlerinden biri olduğu için doğru medyum ile iletişime geçilmediği takdirde ne yazık ki sorunlar ile karşı karşıya kalabilirsiniz. Bununla beraberde pek çok farklı zarar ile karşı karşıya kalabilirsiniz. Bunların olmasının engellenmesi adına mutlaka doğru bilgilere sahip olan ve deneyimli bir medyum ile iletişime geçmelisiniz. Çünkü böylesi doğru şekilde araştırma yapacak olan kişiler, oldukça kısa bir süre içerisinde istediğiniz sonuçları elde etmeniz de mümkün olacaktır.

Medyumlar tarafından pek çok farklı tarzda geri getirme büyüsü hazırlanmaktadır. Bundan dolayı da büyünün yapılış ritüellerine bağlı olarak tutma süresinde de farklılıklar kendini göstermektedir. Aynı zamanda geri getirme büyüsü eğer ki doğru şekilde yapılırsa ortaya çıkmış olacağı etki son derece kalıcıdır. Bundan dolayı da aklınızda herhangi bir soru işareti kalmadan sevdiğiniz kişiyi tekrardan kendinize geri getirmiş olacaksınız. Bu aşamada dikkat etmeniz gereken en önemli detay ise mutlaka psişik anlamda güçlü olan medyumlar ile iletişime geçmeniz olacaktır. Çünkü bu sayede gerek büyünün etkisi gerekse tutma süresi oldukça ciddi anlamda başarılı şekilde sonuçlanmış olacaktır.

Geri Getirme Büyüsünün Etkileri

Başarılı bir şekilde geri getirme büyüsü yapılmasından sonra büyünün türüne bağlı olarak belirli bir süre beklemeniz gerekmektedir. Siz bu bekleme süresi esnasında siz karşı tarafta herhangi bir etki olmadığını düşünürsünüz fakat gerçekte işler çok daha farklı şekilde ilerlemektedir. Çünkü büyünün yapılmasından bir süre geçmesi ile beraber geri dönmesini istediğiniz kişi yattığı her akşam rüyasında sizi ve sizinle beraber yaşamış olduğu güzel günleri hatırlamaya başlayacaktır. Aynı zamanda gün içerisinde kişinin aklına sürekli olarak gelmeye başlayacaksınız. Öyle ki zamanın ilerlemeye başlaması ile beraber artık sizden ayrılan kişi tekrardan size geri dönmek isteyecek. Bazı büyüler gibi belirli aralıklar ile tekrarlanması istenmediği için de ilerleyen zamanlarda geri dönme büyüsü ile alakalı herhangi bir sorun yaşamamış olacaksınız.

ÖNEMLİ UYARI: Kesinlikle büyü işlemleri bir hocaya (medyum)’a danışılmalıdır ve bir medyum tarafından yapılmalıdır.

—————————————————————————————————

Medyumlar ve işlemler hakkında sayfamıza yazılan tüm yorum ve şikayetleri okumak için tıklayınız!

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

papazbuyusu

Papaz Büyüsü Nedir? ve Detaylar

Papaz Büyüsü Nedir? Büyü insanlık tarihi başladığından beri hayatımızdadır. Büyücülük açıkça geçmiş tarihlerde daha sık …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir