Anasayfa / Büyü / Kısmet Açma Büyüsü Nedir? ve Detaylar
kismetbuyusu

Kısmet Açma Büyüsü Nedir? ve Detaylar

Kısmet Açma Büyüsü

Karşınıza sevebileceğiniz, tüm hayatınızı paylaşmak isteyeceğiniz ve bir ömrü onunla geçirmek isteyeceğiniz henüz biri çıkmadıysa, geçmiş zamanlardan günümüze uzanan en temel inançlardan olan “Kısmet Açma”  sizi bekliyor. Yeni tanıştığınızı biri hoşunuza gitmeye başlarken sebepsiz yere ondan soğuyor ya da durduk yere ondan ayrılıyorsanız mutlaka büyü ya da manevi bir anlamı vardır.

Kısmetsizim, kısmetim kapalı diye duyarız hep; kısmet açma nedir? Dürüst inanca sahip olmayan insanların diğer kişiler üzerindeki etkilerini kaldırmak ve kısmetlerini açmak için yapılan büyüler ve en başarılı olan yöntemi vefk muskası vardır. Büyü yaptırarak birbirinin kısmetini kapatanlara karşı alınan bu önlem en başarılısıdır. Kısmetinin bir anda kapanması, geliri gayet iyi durumdayken birden her şeyin durması ya da tam hoşlandığınız biri varken her şeyin birden tersine dönmesi ters durumlardandır. Günümüzde kısmeti bağlanmak ya da kısmeti kesilmek olarak bilinir. Bazı insanlar kısmet açmanın insanların kaderini değiştirmek olduğunu düşünürler. Aslında kısmet açma insanın kendisinin bilmeden veya bir başkası tarafından bilinçli olarak önüne koyduğu engellerin kaldırılmasıdır.

Kısmet açma sadece eş anlamında değil, işinizde ters giden bir şeyler varsa olacak gözüyle baktığınız durumlar ters tepiyorsa ve işlerinizin çok iyi gitmesi gerekirken düzelmiyorsa yapılması gereken şey kısmetinizi açmaktır.  Kısmet açma, rızık açma, talih açma, şans açma, kısmet vefki, kısmet tılsımı, kısmet muskası hepsi için doğru yerdesiniz.

Kısmet nasıl açılır? Kişiye özel olarak yapılan bu çalışmalarda, kısmeti kapalı olduğu düşünülen kişi hakkında ön bilgiler alınır kişinin önünde bir engelin olup olmadığı tespit edilir. Böyle bir hal tespit edilirse kişinin içinde bulunduğu duruma göre “vefk” hazırlanmaya başlanır. Sonrasında kişinin bu rahatsızlıktan kurtulması amacıyla dua oluşturulur.

Kısmet açma her anlamda kendinizde kötü hissettiğiniz şeyler için kullanılır. İçinizin rahat etmesi kötü giden şeylere negatif yaklaşarak olumlu sonuçlar elde edebilirsiniz. Çalıştığınız yerde yükselmek, kariyerinizde daha da başarılı olmak, herkesin saygı gösterip seveceği bir insan olabilirsiniz. Çalıştığınız yerde daha yükselebilecekken ve bunu hak ediyorken bir türlü yükselemiyorsanız bunun da çözümü Kısmet açmadır.
Kısmetinizin açılması gerektiğini düşünüyorsanız yapmanız gereken şey kısmet açma büyüsüdür. Kısmetin kapanması ve kısmet bağlama gibi büyü çeşitleri de vardır. Büyülerin içersinde en yaygın olanı kısmet açmadır.  Ayrıca en etkili kısmet açma yolu vefk muskasıdır. Medyumumuzdan vekf muskası ile ilgili detaylı bilgiyi alabilirisiniz.

Kısmet Açma büyülerinde şu çeşitlilikler vardır; pamuk çekirdeği, kurşun, at nalı, biber, yarasa, tırnak, nohut, sevilen eşya, kuru üzüm, saç, sicim, bakla, gül, şeker, incir, büyü tazeleme, mum, kabak gibi yöntemlere başvurulabilir ama en etkili olan kısmet açma yolu vekf muskasıdır.

Vefk muskası en hayırlı olanıdır. Peki Vefk Muskası Nedir?
Kullanılan çeşitli ayet  ve benzeri kelimelerin cümlelerin ya da melek isimlerinin kullanılmasıyla oluşur. Harf, rakamlar, tılsımlar ve şekillerden oluşabilir. Genellikle toplumumuzdaki bayanlar kısmetim kapalı şeklinde inanışlarla bu tarz şeye daha eğilimlidirler. Bu geçmişten gelen en büyük inanışlardandır.  Kısacası iş kısmeti, evlilik kısmeti açılması, ruhsal manevi yönden sıkıntı ve evlilik kısmeti bağlı, kız ve erkekler için en deneyimli medyum yardımınıza hazır.

ÖNEMLİ UYARI: Kesinlikle büyü işlemleri bir hocaya (medyum)’a danışılmalıdır ve bir medyum tarafından yapılmalıdır.

—————————————————————————————————

Medyumlar ve işlemler hakkında sayfamıza yazılan tüm yorum ve şikayetleri okumak için tıklayınız!

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

papazbuyusu

Papaz Büyüsü Nedir? ve Detaylar

Papaz Büyüsü Nedir? Büyü insanlık tarihi başladığından beri hayatımızdadır. Büyücülük açıkça geçmiş tarihlerde daha sık …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir