Anasayfa / Büyü / Papaz Büyüsü Nedir? ve Detaylar
papazbuyusu

Papaz Büyüsü Nedir? ve Detaylar

Papaz Büyüsü Nedir?

Büyü insanlık tarihi başladığından beri hayatımızdadır. Büyücülük açıkça geçmiş tarihlerde daha sık görülmüştür. İsminde olduğu papaz büyüsünü halk arasında söylendiği gibi papazlar yapmaz. İsminden kaynaklanan bir yanlışlık vardır. Bazen bu işi yapmaya çalışanlarda bu büyüyü gerçekte papazın yaptığını zannederler. Papaz büyüsünün iki amacı vardır. Aynı diğer büyülerde olduğu gibi hem iyilik hem de kötülük için yapılır. Fakat papaz büyüsünün diğer büyülerden büyük bir farkı vardır. Papaz büyüsünü bozmak oldukça zordur.  Fakat gerçekten bu ilmi iyi bilen biri tarafından bozulabilir.

Papaz Büyüsü Nasıl Yapılır?

Papaz büyüsü etkili ve işini iyi bilen biri tarafından bozulabilir.  Bozulana kadarda etkisi ilk günkü kadar devam eder. Papaz büyüsü yapılışı itibariyle de çok etkili ve güçlü bir büyüdür. Papaz büyüsünün etkisi yıllarca devam eder. Papaz büyüsünden korunmanın tek yolu en kısa sürede olduğu kadar erken yapılan büyüyü bozdurmaktır. Papaz büyüsü çoğunlukla karşı cins için yapılmaktadır. İyilik ya da kötülük amaçlı yapılır. Erkeği kadına bağlamak ve kendinden başkasını görmemesi için ya da kadını erkeğe bağlayıp kendinden başkasını görmemesi için yapılır. Papaz büyüsü o kadar güçlüdür ki kişinin cinsel tercihini bile değiştirebilir. Kişinin cinsel isteklerini bile tamamen durdurduğu bilinir. Aynı şekilde istemediğiniz bir insanı kendinizden uzaklaştırmak içinde yapılabilir. Papaz büyüsünü yapanlar her istedikleri insanı istedikleri gibi etkileyebilir. Papaz büyüsü aslında kırmızı büyü grubunda yer alır.  Ve kırmızı büyü gurubunda yer alan büyülerde genellikle aranan şart, büyü yapılırken kişinin vücudundan bir şeyin olmasıdır. Yani bu saç, kan, tükürük, idrar, kırnak, meni ya da adet kanıdır. Ve bunlardan hangisi kullanıldıysa büyünün etkisine girecek kişiye yedirilmesi gerekir.

Papaz Büyüsünün Etkileri Nelerdir?

Papaz büyüsü yapılan kişide çok ani değişimlere rastlanır.  Örneğin erkeğe yapılmış büyüde, kadının herhangi bir parçasını vücuduna aldığı için o kişiden ayrı kalamaz. Yaşadığı evi, ailesini, işini öyle güçlüdür ki şehrini bile bırakıp bağlandığı kadının yanına gider. Ve bir daha ayrılmamak üzere yanında kalmak ister. O kişide bir ömür huzur ve mutluluk bulur ve ömür boyu normal hayatını sürmeye devam eder.

Papaz Büyüsü Olduğu Nasıl Anlaşılır?

Geçmişte sadece kadın erkek ilişkilerinde kullanılan papaz büyüsü günümüzde her türlü amaç için kullanılır hale geldi.  İşlerin bozulması, sevgilinin kendine bağlanması kısmetinin kapanması, genç kızların kısmetinin kapanması için kullanılmaktadır. Papaz büyüsünün asıl en büyük görülen etkisi istenen bir işin asla olmamasıdır.  Papaz büyüsünün bedende görülen hiçbir yan etkisi yoktur.

Papaz Büyüsü Nasıl Bozulur?

Bu büyüyü yapanlar, büyünün nasıl bozulacağını da bilirler. Yalnız bu ilmi bu işi iyi bilenler bu büyüyü bozmayı başarabilirler. Papaz büyüsü yapanlar, bu büyünün nasıl etkisiz hale geleceğini bilirler.  Büyünün bozulması direkt büyü yapılan kişinin bünyesi ile alakalıdır.  Papaz büyüsünü bozma yapılma şekli ve bozulma şekli ile uzmanlık ister. Papaz büyüsünü bozma hakkında ve bu büyü hakkında detaylı bilgi almak için lütfen bizimle iletişime geçiniz.

ÖNEMLİ UYARI: Kesinlikle büyü işlemleri bir hocaya (medyum)’a danışılmalıdır ve bir medyum tarafından yapılmalıdır.

—————————————————————————————————

Medyumlar ve işlemler hakkında sayfamıza yazılan tüm yorum ve şikayetleri okumak için tıklayınız!

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

vefknedir

Vefk Nedir? ve Detaylar (Büyü, Vefk İlemi Bozulur?)

Dünya üzerinde hiçbir sorun yoktur ki, çözümü olmasın… Dünya da ölüm haricinde her şeyin, bir …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir