Anasayfa / Büyü / Vefk Nedir? ve Detaylar (Büyü, Vefk İlemi Bozulur?)
vefknedir

Vefk Nedir? ve Detaylar (Büyü, Vefk İlemi Bozulur?)

Dünya üzerinde hiçbir sorun yoktur ki, çözümü olmasın… Dünya da ölüm haricinde her şeyin, bir çözüm metodu vardır. Yeter ki o çözüm yolunu ararken doğru adreslerden yardım alın. Gaip denilen ve gelecek olarak adlandırılan zaman diliminden asla normal insanlar haberdar olamaz. Gaip’ten bir tek ilim ve irfan sahibi insanlar haber getirebilir. Çoğu zaman hastalıklar ve problemlerin çözülmesi için hiçbir yol kalmayabilir. İşte böyle durumlarda mutlaka bu konuda geliştirmiş, Hass ilmine ve Vefk’lere hakim bir insanla iletişime geçmelisiniz. Sorunu veren Allah, şifasını da yine kendi ayet ve hadisleriyle insanlara yollamıştır. Bu çözümlemeye ulaşmak için tek yapmanız gereken, doğru insanlarla iletişime geçmektir.

Vefk nedir?

Bazı Ayetlerin ve Esma- ül Hüsna da geçen, Allah( c.c.)’nün kıymetli isimlerinin, belli kurallar doğrultusunda, doğru şekilde yazılmasıyla, insanlara şifa için kullanılan bir dua metodudur. Aynı zamanda da İlimdir. Havass kitabında derinlemesine anlatılan Vefk’ler, insan hayatında ki olumsuzlukların giderilmesi için sığınılabileceğiniz en önemli dua kapısıdır. Vefk ilmine Türkiye de sahip olan, çok az insan vardır. Bu insanlardan bir tanesi olan Nefise Hoca, Vefk ilminden faydalanarak, sayısız hastaya şifaya, yine aynı şekilde sayısız insana sorunlarını çözme konusunda merhem olmuştur.

Büyü ve Vefkler birbirinden çok fazla ayrılamayan iki zıt kavram gibidir. Büyüyü, Vefk’ten başka hiçbir şeyle bozamazsınız. Fakat Vefk’ler büyümüdür derseniz; hayır Vefk’ler sadece Tılsımdır… Büyülerin varlığını hiç kimse inkar edemez. Maalesef ki çoğu insan hayatında bir veya birden fazla kereler büyüye maruz kalabilmektedir. Büyünün şifası ise sadece Vefk’lerde bulunan tılsımdır. Lakin şunu da belirtmekte fayda görüyorum; bu ilme sahip olmayan hiç kimseden, bu konuda destek alamazsınız. Çünkü Vefk’ler, ebced harfleri ile yapılır. Bu harflerden faydalanılarak, değişik şekiller yapılır. Aynı zaman da duaların; rakamlarla ve geometrik şekillerle ifadesi de vardır. Yazarken bile zorluk çektiğimiz bu ilmi, bu işin uzmanı olmayan kişiler kattı surette yapmamalıdırlar. Allah korusun, insanın tüm kaderini değiştirip, insanı çok kötü bir kadere de sürükleyebilirler. Tamamen şifa ilmi olan bu dua metodu sadece doğru insanların elinde olursa, insanlara yardım dağıtır. Yanlış insanların elinde olursa da çok tehlikeli sonuçların doğmasına neden olabilir.

Büyü ve Vefkler, yanlış insanların elinde olduğu zaman, insan hayatını felce uğratabilecek kadar önemli unsurlardır. Tam tersinde de doğru insanların elinden yapıldığı zaman, tamamen şifayi amaç güder ve insan ömrünü güzelliklere taşırlar. İslamiyet’in temelini oluşturan dualar, insan hayatında en güvenilir sığınaktır. Tesirli Dua olarak bilinen Vefk’ler de; en etkili dua yöntemleridir. Ülkemiz de sadece Kuran okumasını bilen, bu konuda hiçbir eğitime ve bilgiye sahip olmayan kişiler, medyumluk adı altında, tesirli dua metoduyla insanları tedavi edebildiklerini iddia edebilmektedir. Oysa sadece Kuran okumayı bilmek asla Vefk için yeterli değildir. Bu dua metodunu uygulayacak olan kişilerin, her şeyden önce çok iyi derece de Hass ilmi üzerine eğitim almış olmaları gerekmektedir.

NOT/UYARI: Büyüler ve Vefkler asla hafife alınamayacak kadar önemli konulardır. Bu konularda bilgi ve eğitimi yeterli olmayan kişilerden, kesinlikle uzak durmalısınız. Aksi taktirde kötü bir durumdan kurtulmaya çalışırken, kendinizi çok daha kötü bir durumun içinde bulabilirsiniz.

ÖNEMLİ UYARI: Kesinlikle büyü işlemleri bir hocaya (medyum)’a danışılmalıdır ve bir medyum tarafından yapılmalıdır.

—————————————————————————————————

Medyumlar ve işlemler hakkında sayfamıza yazılan tüm yorum ve şikayetleri okumak için tıklayınız!

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

medyumtavsiyeplatformu.com

Medyum Bahar Yorumları (Gerçek Hoca mı? Sahtekar mı?)

Bu sayfada medyum bahar hoca hakkında yorum yazabilir ve mevcut yorumları okuyabilirsiniz. medyum bahar hakkında ki medyum şikayetleri ve medyum tavsiyelerini …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir